Monster Truck

monster-truck-park-bartbo

Monster truck, który w przypadku parku Bartbo został ochrzczony Monster Parkiem, to nie jest zwykły samochód, to coś więcej. Podczas jazdy, siedząc w kabinie zawieszonej na potężnych kołach czujesz, że nic nie stanie ci na drodze. Martyna, której koleżanki postanowiły zrobić prezent urodzinowy, krzyknęła z zachwytu, kiedy zobaczyła wynurzający się zza wzgórza pojazd. To jest to, na co czekała. Punkt kulminacyjny wyjazdu do Bartbo. Po emocjach w parku linowym, na strzelnicy i w kuli sferycznej, przyszedł czas na prawdziwą torpedę. Z ochotą podbiega do szoferki i siada obok instruktora. Od razu ruszają na przygotowaną trasę. Koleżanki tylko patrzą z zazdrością, jak Martyna odjeżdża w stronę słońca, z tumanami piachu, które wzbija pojazd. Z oddali słychać tylko ryk silnika.  Po kilkunastu minutach wracają z warkotem silnika. Martyna wysiada uśmiechnięta i z wypiekami na twarzy – to urodziny, których na pewno nie zapomni!

Najlepsze przeżycie w Parku Rozrywki Bartbo? Dla wielu osób to przejażdżka Monster Park. Prawdziwy potwór na kółkach, który zbija z nóg samym dźwiękiem silnika i mocą ogromnych kół. To jest coś, czego powinien spróbować każdy! 

Zarówno panowie, jak i panie reagują na Monster Park z równym entuzjazmem. Dziewczyny nawet większym – gdzieś głęboko chcą poczuć, jak to jest przejąć kontrolę nad takim potworem. Na widok zbliżającego się pojazdu reagują zazwyczaj wydając zgodne – „Wow!”. I nic dziwnego, przejażdżka Monster Park to mega emocje.

Zapraszamy na przejażdżkę naszym Monster Truckiem, który u nas nazywamy Monster Parkiem. Przejażdżka Monster Truckiem odbywa się na wyznaczonej trasie. Pojazd prowadzony jest przez instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem jazdy.

Ceny:

  • 150 zł / 15 min
  • 300 zł / 30 min

 


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl