Festyny, pikniki, targi

festyny-park-bartbo

Piękny, słoneczny dzień powitał gości festynu w Bartbo. 600 osób będzie dziś bawiło się na terenie parku – dorośli i dzieci, a wszyscy oczekują dobrej zabawy i nietuzinkowych atrakcji. Dzieciakom bardzo spodobały się dmuchane zjeżdżalnie, wygląda na to, że spędzą tam połowę dnia. Inni hasają wesoło w suchym basenie z piłeczkami pod okiem animatorów. Ale chyba największym zainteresowaniem cieszy się trampolina, wywijasom nie widać końca, a uciechy w tym co nie miara.

Rodzice chętnie oddają swoje pociechy w ręce animatorów i udają się na spotkanie atrakcji dla dorosłych. Na segway’ach duzi  cieszą się jak mali. Wyścigi na krótkim dystansie cieszą się ogromną popularnością. Nie mniej chętnych można spotkać na quadach. Odgłos silników i unoszący się spod kół piasek przyciąga nie tylko panów. Podobnie ma się sprawa z nietypowymi pojazdami – przejażdżka Monster Tuckiem to wyższa szkoła jazdy – podniesienie poziomu adrenaliny gwarantowane. Wspaniała pogoda sprzyja też grze w mega piłkarzyki, do której stają ramię w ramię młodsi i starsi. Nietypowa atrakcja daje niezapomniane wrażenia.

Na naszych gości czekają również konkursy z nagrodami, które budzą nutkę rywalizacji i podnoszę dynamikę całej zabawy. W parku linowym sporo się dzieje – drużyna panów postanowiła podbić przeszkody zawieszone na wysokości 12 metrów i zakończyć zabawę na zjeździe tyrolskim.

Aktywna zabawa kończy się wieczorem. Przy ognisku rozlegają się dźwięki szant, rozpływają się po całej okolicy. Wszyscy zbierają się, dzielą emocjami i przeżyciami. Dzieciaki w ciszy pałaszują chrupiące kiełbaski, a dorośli podśpiewują fragmenty piosenek. Ten dzień można zdecydowanie zaliczyć do udanych.


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl