Zima w Parku

zima-park-bartbo

Zima w końcu zawitała na tereny parku, a śnieżny puch gęsto okrywał drzewa i ziemię. To doskonałe warunki na zimowe sporty i ekipa Radka dobrze o tym wiedziała. Tego dnia czekała na nich fantastyczna zabawa na skuterach śnieżnych i quadach. Trasa off road zasypana śniegiem to właśnie to, na co czekali. Rozgrzewając się ciepłymi napojami i pocierając ręce zasiedli do pojazdów. Ruszyli a śnieg unosił się za nimi jeszcze przez kilka minut.

Koła boksowały się lekko wśród zasp, a spod płóz umykał szron. Fani sportów zimowych z radością pokonywali każdy kolejny metr. Szczególnie, że na końcu wyprawy czekała ich wizja gorącej wojskowej grochówki. Po ciepłym posiłku czas na paintball wśród śnieżnego puchu – wyjątkowa atrakcja. Wśród ośnieżonych wzniesień dużo trudniej się ukryć, a kolorowe plamy po strzałach wyraźniej odznaczają się na strojach moro. Po skończonej imprezie nadszedł czas na ciepłe napoje z goździkami. Ten dzień zdecydowanie zaliczyli do udanych. 

Oprócz typowo zimowych propozycji, jak jazda na skuterach śnieżnych czy budowanie iglo, większość propozycji z naszej oferty możemy zorganizować zimą dzięki czemu atrakcje zyskują nowy wymiar.

Ceny:

Na stałe na terenie Parku do dyspozycji jest 6 skuterów śnieżnych-konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

  • 150 zł / skuter śnieżny / 30 min.
  • 250 zł / skuter śnieżny / 1h

W przypadku większej ilości quadów (do 35 szt.) konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

  • 90 zł / quad / 30 min. przy rezerwacji dzień lub dwa przed
  • 150 zł / quad / 1h przy rezerwacji dzień lub dwa przed
  • 600 zł / quad / 4h przy rezerwacji z wyprzedzeniem większym niż dwa dni

 


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl