Zielone szkoły

zielone-szkoly-park-bartbo

W Bartbo mamy całe mnóstwo sposobów na aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży, czyli zielone szkoły w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. Aktywny wypoczynek, zabawa i edukacja w jednym – to jest to, czego dzieciaki potrzebują najbardziej każdego dnia! Niech chociaż na chwilę odpoczną od codzienności, opuszczą szkolne ławy, wygodne krzesło przed komputerem w domu i zażyją świeżego powietrza i aktywności fizycznej. Zabawy i gry na łonie natury pozwolą dzieciakom zintegrować się, lepiej się poznać lub poznać nowe koleżanki i kolegów, a także nauczyć się nowych rzeczy. Na pewno docenią te chwile beztroski i dobrej zabawy. Niech dzieciaki zapomną o wszystkich stresach! To będzie idealna przeciwwaga dla ich codziennych obowiązków – w końcu to tylko dzieci.

W Bartbo dbamy zarówno o dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo. Sprzęt, który wykorzystujemy posiada wszystkie niezbędne atesty, a młodzież bawi się pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. Zachęcamy do zapoznania się z:

  • sprzętem dostępnym dla dzieci i młodzieży
  • przykładowymi scenariuszami dla dzieci i młodzieży
Sprawdź naszą najnowszą propozycję – Biwaki z klasą! 
Nocowanie w prawdziwych wojskowych namiotach na terenie Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo i cała masa atrakcji w trakcie programów - zielone szkoły :)
 
Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników. Dbamy o zabezpieczenia, odpowiedni atestowany sprzęt, a nasi instruktorzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Są do Twojej dyspozycji! Doświadczenie i bezpieczeństwo – możesz na nas liczyć jeśli chodzi o atrakcje dla młodzieży. Zielona szkoła w bardzo zielonym miejscu :)

Szczegóły:

Galeria:


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl