Wieczory kawalerskie

wieczory-kawalerskie-park-bartbo

Przyszła kryska na Matyska – tak kumple powitali Pawła w jego ostatnich kawalerskich chwilach. Za moment rozpocznie się prawdziwie przednia zabawa, która ma pozostać w jego pamięci na całe życie. Nie ma więc żartów, musi to być coś wyjątkowego …  i coś takiego właśnie czeka na niego w Bartbo.

Przyjaciele Pawła zadbali o górę atrakcji! Będzie pot i łzy, uhonorowany imprezą przy nieco mocniejszych napitkach. Główny organizator Mateusz wiedział, co Pawłowi spodoba się najbardziej. Podczas pierwszej wizyty nie mógł wyjść z podziwu: - Jak to możliwe, że tu wcześniej nie zawitałem? – pytał sam siebie. Przyszedł jednak TEN dzień. Paweł otoczony kumplami wysiada z auta. Uśmiecha się szeroko przeczuwając co się za chwilę zdarzy. – O Stary! – mówi tylko do Mateusza i rozglądając się podaje rękę instruktorowi. – To co, zaczynamy? pyta. Jasne! – odpowiadają zgodnie.

Ubrali się w stroje moro i popędzili w stronę drzew. – Paweł, musisz dać dowód naszej przyjaźni, że nawet po ślubie będziesz wiernym kumplem – rzucił jedne z kolegów i rozpoczęła się gra. Paweł miał za zadanie przejść przez tor przeszkód, a ukryci za drzewami i w krzakach koledzy mierzyli do niego z markerów paintballowych. Jeśli dojdzie do celu „postrzelony” mniej niż 10 razy – przeszedł próbę. Okrzyki gróźb w stronę kolegów niosły się za Pawłem już po 10 metrach od startu. Wrobili go i nie zamierzali odpuścić – ścigany przez całą trasę pędził co sił do mety.

Ale to nie koniec atrakcji. Głośny ryk silników obwieścił przyjazd quadów. – Pakuj się! krzyknęli i wskoczyli na pojazdy. Czeka ich przeprawa przez bagna i leśne bezdroża. Na widok każdej kolejnej przeszkody Pawłowi świecą się oczy. –Mam przejechać przez to? – zapytał na widok mokrej, zabłoconej na pół metra ścieżki. –Właśnie tak! – odpowiedzieli pozostali i ruszył! Zabawa w lesie trwała w najlepsze przez kilka godzin i zakończyła się w obozie rozbitym w lesie. Zmęczeni ale zadowoleni dojechali w końcu do obozowiska, gdzie czekało ognisko i ciepły posiłek. Jeszcze do późnej nocy trwała zabawa przy ognisku z dala od hałasu i cywilizacji.

Każdemu kto skorzysta z naszego parku i naszych atrakcji podczas organizacji wieczoru kawalerskiego udostępnimy teren parku do sesji ślubnej za darmo.

 

Cena: Kalkulacja indywidualna

 


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl