Rhino

rhino-park-bartbo

Adam przywiózł do parku rozrywki Bartbo kilkoro znajomych. Chciał, żeby poczuli atmosferę warmińskich lasów i na chwilę odetchnęli od pędu życia w mieście. A na czym lepiej podziwiać uroki przyrody, niż na Rhino? Niepozorny początkowo pojazd nabiera rumieńców, kiedy wypróbować go w terenie. Kolega Michał ani przez chwilę nie żałował decyzji. Siedział w wygodnym pojeździe, kiedy przed jego oczami przewijały się piękne, relaksujące widoki. Świeże powietrze i piękna pogoda wzmagały uczucie odprężenia. Dziewczyny też wyglądały na zadowolone, kiedy spod kół ich pojazdu uciekały źdźbła zielonej trawy. – Taki wypoczynek to ja rozumiem – krzyknęły obie. Rozmowom i żartom nie było końca – Rhino przypadł wszystkim do gustu.

Może Yamaha Rhino na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z off-roadem i ekscytującą jazdą po nieznanych szlakach, ale to mylne wrażenie. To trochę połączenie quada i auta terenowego. Z jednej strony Rhino jest zwinny i doskonale prowadzi się w terenie, z drugiej ma napęd na cztery koła i automatyczną skrzynię biegów. Jest więc komfortowy i lubi wyzwania.

Do czego najlepiej się nadaje? Do podziwiania uroków natury i przemierzania trudnych tras. Poradzi sobie nawet z trudnymi przeszkodami. A do tego jest bezpieczny – orurowana konstrukcja daje uczucie komfortu. To król długich wypraw w teren. Przestronny bagażnik, wygodne siedzenia, zwinność i prędkość – niczego innego nie potrzebujesz, żeby poradzić sobie w otoczeniu dzikiej przyrody.

Początkowo jazda Rhino odbywa się po wyznaczonej trasie, pod czujnym okiem instruktora. Ale już po przeszkoleniu możesz sprawdzić, co naprawdę potrafi ta maszyna. Nie zawiedzie Cię – można na niej polegać. Wybierasz się w trasę po leśnych ścieżkach i od pierwszego momentu czujesz, co ta maszyna potrafi. Gładko pokonuje przeszkody i kolejne metry. Nieźle przyspiesza przy pokonywaniu wzniesień i nie boi się nawet bardziej skomplikowanych odcinków. Jeśli wybierasz się na spotkanie z naturą – to tylko z Rhino!

Oddajemy w wasze ręce dwuosobowe pojazdy Rhino, z pojemnym bagażnikiem, automatyczną skrzynią biegów oraz przeszkloną kabiną, która pozwala na podziwianie uroków natury. Jazda Rhino odbywa się zazwyczaj po wyznaczonym torze pod okiem instruktora, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Ceny:

Na stałe na terenie Parku do dyspozycji są rhino w cenie:

  • 150 zł / rhino / 30 min
  • 250 zł / rhino / 1 h

 

 


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl