Łowisko specjalne

lowisko-park-rozrywki-aktywnej-bartbo-4

Niektórzy mogą godzinami siedzieć nad wodą i czekać, aż ryba chwyci. Taflę wody łowiska specjalnego Bartbo otacza kilkuosobowa grupa panów, którzy powoli się rozstawiają i wymieniają pierwsze pozdrowienia. Są zadowoleni, że mogą połączyć przyjemne z pożytecznym – wypad z rodziną i weekendowy relaks.

Do Bartbo wybrali się z rodzinami, które spędzają teraz czas w parku linowym i na placu zabaw. To prawdziwa rzadkość. „Żona nie narzeka, że znowu jadę z kolegą na ryby i dzieci też mają co robić”, poinformował pan Mirek. On i koledzy zamierzają spędzić w Bartbo cały dzień – większość z nich zachęca synów do spróbowania sił w wędkowaniu. Niektórym dzieciakom całkiem nieźle to wychodzi. Ryb z każdą chwilą przybywa. „No to spróbuj jeszcze raz” – pan Mirek zachęca małego Adasia do kolejnej próby. Więcej z tego śmiechu, niż złowionych ryb, ale jakoś nikomu to nie przeszkadza. Najważniejsze, że mogą spędzić trochę czasu razem.

Grupa z każdą chwilą się powiększa. Panowie wymieniają się historiami o największych życiowych połowach, a dzieciaki wygłupiają się i próbują zwrócić na siebie uwagę. Nawiązują się nowe znajomości, a od czasu do czasu dzwoni telefon – to żony informują, jakie jeszcze atrakcje zamierzają dziś odwiedzić.

Osoby korzystające z łowiska mają możliwość wypożyczenia wędki, podbieraka, kupna zanęty lub skorzystania z łowiska z użyciem własnego sprzętu.

 

Cena:

  • 10 zł – możliwość łowienia (2 wędki)
  • 10 zł – wypożyczenie wędki
  • + cena za kilogram złowionej ryby w zależności od gatunku

Łowisko objęte jest nadzorem weterynaryjnym (Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny 28142721)


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl