Karczma Bartbo

karczma-park-bartbo

Głodni wrażeń i emocji? A może po prostu głodni :)

Wielu naszych gości sugerowało nam, że nie chcą przerywać zabawy w najlepszym momencie by gdzieś jechać i szukać miejsca na obiad. Dlatego stworzyliśmy KARCZMĘ BARTBO, która jest idealnym uzupełnieniem oferty atrakcji w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo :)

Filozofia, która przyświecała nam jest stosunkowo prosta. Stworzyliśmy miejsce, gdzie zjeść można naprawdę smaczny, zdrowy, a na dodatek regionalny obiad. Obiad tworzony przez gospodynie-kucharki wywodzące się z naszej okolicy, które gotują tak jak uczyła je mama czy babcia, które oprócz przypraw w tworzone dania potrafią włożyć całe serce. Kuchnia bez wybujałych propozycji, ale smaczna do ostatniego kęsa.

Nasze propozycje w menu idealnie uzupełnią ubytki energii przed dalszym parkowym szaleństwem. Niezależnie czy potrzebujesz tylko aromatycznej kawy czy cieplutkiego gofra z naturalną bitą śmietaną. Kiedy dopadnie Cię upał i twoje pociechy nabiorą ochoty na coś słodkiego i na to znajdziemy sposób. Dla smakoszy świeżych ryb przygotowaliśmy szeroki wybór ryb złowionych tego samego dnia.

Wielbiciele szybkiego życia i jedzenia też znajdą coś dla siebie, nie dość że do karczmy możesz zjechać tyrolką to frytki czy gyrosa otrzymasz błyskawicznie :)

Sam budynek Karczmy jest przytulnym miejscem, wykonanym z przewagą drewna i kamieni. Wnętrze jest otwartą przestrzenią wypełnioną dębowymi stołami i krzesłami. Duży kominek w narożniku dodaje uroku i podkreśla regionalny klimat. Okna z widokiem na plac zabaw w pełni pozwolą trzymać rodzicielską kontrolę nad brykającymi na placu zabaw dziećmi.

Karczma Bartbo to najsmaczniejsze miejsce w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo, a niektórzy już orzekli, że i na całych Mazurach :)

Ważne informacje:

Goście Karczmy korzystają z uroków Parku Rozrywki Aktywnej na takich samych zasadach jak pozostali klienci naszego Parku. Wydane 10 zł na osobę, gwarantuje dzieciom pełen dostęp do placu zabaw pełnego dmuchańców, możliwość zwiedzania wystawy sprzętu militarnego i dostęp do strefy relaksu z wygodnymi leżakami.

Karczma czynna w terminach i godzinach pracy Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl