Karczma Bartbo

karczma-park-bartbo

Głodni wrażeń i emocji? A może po prostu głodni? Przyjeżdżajcie!

Wśród pól i lasów, na pograniczu Warmii i Mazur, znajdziesz miejsce gdzie czekają na Ciebie najlepsze regionalne smaki. Śniadania, obiady, desery – słowem wszystko to, co głodnemu na myśli.

Wielu gości opowiadało nam, że nie chcą przerywać zabawy w najlepszym momencie by szukać miejsca na obiad. Dlatego powstała KARCZMA BARTBO, która jest idealnym uzupełnieniem oferty Parku Rozrywki Aktywnej. Obok placu zabaw, i oczka wodnego, stoi budynek idealnie wkomponowany w otoczenie. Stworzyliśmy miejsce, gdzie można zjeść smacznie i zdrowo. Posiłki przygotowują gospodynie-kucharki, wywodzące się z naszej okolicy. Do gotowania używają lokalnych produktów, tak jak uczyła je mama czy babcia. Regionalny obiad tworzą z pasją, wkładają w to serce i całe swoje doświadczenie.

Oferujemy kuchnię bez wymyślnych propozycji, ale smaczną do ostatniego kęsa.

Pozycje w menu idealnie wzmocnią przed parkowym szaleństwem. I nieważne czy potrzebujesz jedynie aromatycznej kawy, czy pierwszego i drugiego dania. W karcie mamy posiłki dla bardzo głodnych, oraz sałatki i przekąski dla tych, którzy lubią jeść mało ale bardzo smacznie. A jeśli dopadnie Cię ochota na słodycze, znajdziemy coś idealnego - sprawdź nasze desery. Oczywiście są też propozycje dla smakoszy świeżych ryb. Wielbiciele szybkiego życia i jeszcze szybszego jedzenia, też znajdą coś dla siebie. Po pierwsze do karczmy można zjechać wprost z Parku Linowego, po drugie potrawy typu fast food podajemy błyskawicznie. A jeśli bardzo się spieszysz, zadzwoń do nas wcześniej, wybierz coś z menu i powiedz kiedy przyjedziesz. Nie będziesz musiał czekać na posiłek, bo smaczny regionalny obiad będzie czekał na Ciebie.

Jedzenie i relaks, na miejscu i na wynos.

Gdy dopadnie Cię upał, lub brzydka pogoda, ukryjesz się w przytulnym wnętrzu. Karczma Bartbo to idealne miejsce do odpoczynku w trakcie podróży. Znajduje się przy samej drodze, obok mamy duży parking. Lokal, zbudowany z naturalnych materiałów, zapewni cień i chwile wytchnienia. Wnętrze jest otwartą przestrzenią wypełnioną dębowymi stołami i krzesłami. Duży kominek dodaje uroku i podkreśla regionalny klimat. Okna z widokiem na plac zabaw, pozwolą na ciągłą rodzicielską kontrolę brykających dzieci.

Karczma Bartbo to najsmaczniejsze miejsce w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo, a niektórzy już orzekli, że na całych Mazurach :-) Zgadzamy się z nimi :-)

Ważne informacje:

Goście Karczmy korzystają z uroków Parku Rozrywki Aktywnej na takich samych zasadach jak pozostali klienci naszego Parku. Wydane 10 zł na osobę, gwarantuje dzieciom pełen dostęp do placu zabaw pełnego dmuchańców, możliwość zwiedzania wystawy sprzętu militarnego i dostęp do strefy relaksu z wygodnymi leżakami.

Karczma czynna w terminach i godzinach pracy Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.

Odwiedź także naszą Salę Biesiadną. Tam każda impreza jest wyjątkowa! Komunie, wieczory kawalerskie, firmowe szkolenia, a nawet małe wesela. Idealne miejsce, do wspólnego spędzania czasu. Można biesiadować, tańczyć, albo zwyczajnie porozmawiać. A wszystko z dala od miejskiego zgiełku, w samym środku Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Przy stołach znajdzie się miejsce dla osiemdziesięciu gości. W sali, która wystrojem nawiązuje do warmińskiej przyrody znajduje się bar i kominek. Szukasz niebanalnego miejsca na swoją imprezę? Nie szukaj, właśnie je znalazłeś! Zapraszamy!


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl